Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

SIFIR ATIK BELGESİ’YLE GELECEĞE DEĞER KATTIK

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Sağlıklı ve güvenli çalışma, temiz ve sürdürülebilir bir çevre ilkemizden hareketle oluşturduğumuz Sıfır Atık Yönetim Sistemi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Sıfır Atık Belgesi almaya hak kazandık.

Fabrikamızda, Sıfır Atık Yönetmeliği’ne uygun olarak belirlenen renk skalasına göre gruplandırılan 16 sınıf atık türünü, 21 toplama alanında yer alan 282 atık kutusunda topluyoruz. Atıkları, tehlikeli veya tehlikesiz atık sahalarından ayrı şekilde toplanarak lisanslı bertaraf veya geri dönüşüm tesislerine aktarıyoruz. Sıfır atık yaklaşımı esas alarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak başta olmak üzere israfın önüne geçmek ve çevre koruma bilincinin kurum bünyesinde gelişmesine katkı sağlayarak çalışanlarımızın “duyarlı tüketici” duygusuna sahip olmayı amaçlamaktayız.

Sosyal Medyada Paylaş;
SIFIR ATIK BELGESİ’YLE GELECEĞE DEĞER KATTIK

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.