Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir. Kaplama işlemleri PLC kontrollü tam otomatik çinko kaplama tesisleri ile yapılmaktadır.

Ürüne özel tasarlanmış otomasyon makinalarıyla ürün kalitesinde süreklilik ve hız sağlanırken, insana dayalı hatayı sıfıra indirmiştir. Vorne bu konudaki yatırımlarını arttırarak kendi bünyesinde tasarladığı ve uyguladığı otomasyon makinalarını kullanmaya başlamış ve teknolojiye verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.

Vorne'de uygulanan çinko kaplama işleminin en önemli özelliği kalitenin sürekliliğidir. Gelişmiş kimya laboratuvarı ile belli periyotlarda yapılan kimyasal analizler, akım kontrollü otomatik kimyasal dozajlama sistemi, tuz testi, kalınlık ölçüm testi gibi gelişmiş proses ve kalite kontrol sistemleri ile; çıkan her ürünün kaplamasının aynı kalitede olması sağlanmaktadır. Bunun yanında üretimde kullanılan hammaddelerin kimyasal, mekanik ve yüzey kaplama testleri yapılarak, ürün kalitesi sürekli kontrol altında tutulmaktadır. 

Sosyal Medyada Paylaş;
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Diğer Haberler

VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti

Bu yıl 6'ıncısı gerçekleşen VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya Nirvana Otel'de 36 bayinin katılımıyla gerçekleşti. 3 gün süren bayi toplantısında tekne turu, tavla turnuvası, barbekü partisi ve konser etkinlikleriyle unutulmaz anlar yaşandı.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.