Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

İDDMİB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Öztiryaki’nin ev sahipliğinde, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna TURAGAY ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’nin katılımıyla gerçekleştirilen törende VORNE, Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde bu yıl da birinciliği kaptırmadı. VORNE Genel Müdür Yardımcısı Murat Demir’e ödülünü, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna TURAGAY takdim etti.

Alanında yenilikçi çözümler üreterek, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, inovasyon ve ürün odaklı faaliyetlerde bulunma misyonuyla çalışmalarını sürdüren VORNE, faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana kullanıcılarına güvenlik ve konforu bir arada sunmayı hedefliyor. VORNE, bugün 50 bin metrekare açık, 36 bin metrekare kapalı alana sahip İleri Pencere ve Kapı Sistemleri tesisinde üretilen dünya standartlarındaki ürünlerini 50’ye yakın ülkeye ihracat ederek pencere ve kapı sistemleri alanındaki yenilikçi çözümlerini uluslararası pazarda tüketicilerin hizmetine sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaş;
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti

Bu yıl 6'ıncısı gerçekleşen VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya Nirvana Otel'de 36 bayinin katılımıyla gerçekleşti. 3 gün süren bayi toplantısında tekne turu, tavla turnuvası, barbekü partisi ve konser etkinlikleriyle unutulmaz anlar yaşandı.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.