Kapı Pencere Kilit Sistemleri Aksesuarlarının tasarımı, üretimi, pazarlama & satışı ve satış sonrası hizmeti veren “İleri Pencere Kapı Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.” olarak,

Amacımız; Temel paydaşlarımız olan çalışanlarımıza daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi minimum düzeye indirmektir.

Hedefimiz; Yasal mevzuatlara uygunluk çerçevesinde çevreye olan olumsuz etkilerimizi minimum düzeye indirerek, faaliyetlerimiz sırasında oluşan atıklarımızı azaltıcı önlemler almak, oluşan atıkların tekrar kullanım/geri kazanım uygulatarak veya uygun şekilde bertaraf edilmelerini sağlamaktır.

Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması için riskleri belirleyip gerekli iyileştirmeleri yapmak, sonuçları sürekli olarak izleyerek risklerimizi minimuma ve bu doğrultuda da kaza sayısını sıfıra indirmektir.

Üst düzeyde ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla; verimli, planlı ve yaratıcı, çalışmalarımız süresince elde ettiğimiz tüm ürün ve hizmetlerde tam otomasyonu hedefleyen, geniş ürün yelpazesi ile 2010’lu yıllarda Türkiye’de lider, Avrupa’da söz sahibi, Dünya’da tanınan bir marka olmaktır.

Vizyonumuz;
Türkiye ve Dünya da pencere ve kapı sistemleri konusunda öncü olmak, Teknolojik tasarımları ve ürün kalitesiyle tercih edilen marka olmak, Müşterimiz, tedarikçimiz ve ekibimizle farklılıklar yaratarak rekabet üstü, yenilikçi, güçlü ve güvenilir bir firma olmaktır.

Doğal kaynakların korunması için enerji ve hammaddeler uygun teknolojilerle ve tasarruflu şekilde kullanılarak sürekli iyileştirme sağlanacaktır. Faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek için gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Alınan güvenlik önlemleri ve eğitimlerle iş güvenliğinde sürekli iyileştirme sağlanacaktır. İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması işimizin ayrılmaz parçası olacaktır.

Misyonumuz;
İşi ilk seferde; istenen kalitede, fiyatta ve zamanda yaparak yürüyen düzene, rekabetçi yenilik getirmek, pazar payı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Amaçlarımızı, doğaya ve çevreye zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde, yasalara uygun olarak yerine getirerek sürekli iyileştirmeler neticesinde iş kazalarını sıfıra indirerek çalışanlarımızın güvenini pekiştirmektir.

Değerlerimiz;

  • Dürüstlüğümüz ile saygın,
  • Tecrübemizle öncü,
  • Çalışanlarımızla mutlu,
  • Kararlılığımızla başarılı,
  • Tutarlılığımızla güvenilir,
  • Sürekli gelişmeye açık olmak,
  • Çevreye karşı duyarlı olmak,
  • İş güvenliğini sağlamaktır.
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.