Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması ile kapınızın durumunu kontrol edebilir veya kumanda edebilirsiniz.

Akıllı Uygulama

Yerinizden kalkmadan uzaktan kumanda ile kapınızı kontrol etmeniz artık çok kolay. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz (Ios ve Android) uygulama ile kapınızı kontrol edebilir ve akıllı ev sisteminize entegre edebilirsiniz. Kapı üzerindeki tek tuşla açma-kapama, 10 dk. güvenlikli havalandırma, sürekli güvenlikli havalandırma, kullanıcı tanımlı aralık modlarından dilediğinizi uygulayabilir, aynı zamanda uzaktan kumandası ile de sistemi istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.

Havalandırma Modu

10 dakikalık otomatik havalandırma ve sürekli havalandırma modları ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde güvenli bir şekilde evinizde daha ferah bir ortam olmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenli

Dışardan müdahale olması mümkün olmayan sisteminiz üzerindeki birçok sensör sayesinde sistem hareket halindeyken kapı hareketine engel olan herhangi bir nesnenin hareket alanına girmesi ile sistem hareketi anında durur ve aksi yönde açılır.

Kolay Uygulanır

2150-6000 mm aralığındaki neredeyse her Kaldır-Sür sistemini VORNE otomatik Kaldır-Sür sistemine dönüştürmek çok kolay. Set halinde gelen sistemi mevcut Kaldır-Sür kapınıza ya da yeni kurulumlara uygulayabilirsiniz. Mevcut Kaldır-Sür sisteminize kolay entegre olabilen parçaları ile kısa zamanda montajı sağlanır. Yer kaplamayan parçaları sayesinde ekstra bir alana ihtiyaç duymaz. Size de daha kaliteli ve akıllı kaldır sür deneyimini yaşamak kalır.

Sosyal Medyada Paylaş;
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti
VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya'da Gerçekleşti

Bu yıl 6'ıncısı gerçekleşen VORNE Geleneksel Bayi Toplantısı Antalya Nirvana Otel'de 36 bayinin katılımıyla gerçekleşti. 3 gün süren bayi toplantısında tekne turu, tavla turnuvası, barbekü partisi ve konser etkinlikleriyle unutulmaz anlar yaşandı.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.