Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

SEKTÖRÜN AR-GE ŞAMPİYONU VORNE

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Kurulduğu günden itibaren, üstün kaliteli, yenilikçi ürünler üretmek için AR-GE ve inovasyona önem vererek bu alanda yatırımlar yapmaya devam eden VORNE, 2021 yılında da Türkiye’nin AR-GE’ye en fazla yatırım yapan şirketleri arasındaki yerini aldı. AR-GE merkezi olduğu 2017 yılından itibaren sürekli artan ihracat satış rakamlarının yanı sıra VORNE’nin başarıları, aldığı ödüllerle de tescil edildi. İhracat Performans Ödülü ve her yıl layık görüldüğü İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçılar Birliği (İDDMİB) “İhracatın Yıldızları” gibi ödüller, VORNE için kendine yeni hedefler belirleme yolunda itici güç olmaya devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş;
SEKTÖRÜN AR-GE ŞAMPİYONU VORNE

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.