Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması Başarıyla Tamamlandı

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

VORNE kalitesini yerinde görmek, test etmek ve yenilikçi çözümleri keşfetmek için 12 ilde gerçekleşen Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması'na yaklaşık 1500 pencere ve kapı üreticisi katıldı. 24 Ocak'ta Sakarya Radisson Blu Otel'de start veren etkinlik, Bursa, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Rize, Trabzon, Samsun, Ankara, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda 17 Şubat tarihine kadar devam etti.

TANITIM ARACINA YOĞUN İLGİ

Sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması'nda VORNE bölge satış sorumluları gerçekleştirdikleri sunumlarla en son teknoloji ürünler ve yenilikçi çözümler hakkında bilgiler verdiler. Tanıtım aracında yer alan ürünleri de inceleyen sektör temsilcileri VORNE ürünlerine tam not verdi. yaklaşık 1500 katılımcının yoğun ilgisiyle tamamlanan Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması'nda motivasyon, zaman yönetimi, etkili iletişim eğitiminin ardından akşam yemeği, katılım belgesi ve hediye takdimi yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaş;
Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması Başarıyla Tamamlandı

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.