Haberler VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

İlk Durağımız Sakarya!

VORNE PENCERE & KAPI SİSTEMLERİ

17 Şubat 2022 tarihine kadar sürecek Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması'nda ilk durağımız Sakarya'ydı...
Pencere ve Kapı üreticilerinin yoğun ilgi gösterdiği etknlikte sektör temsilcileri VORNE kalitesini yerinde görme, test etme ve yenilikçi çözümleri keşfetme imkanı buldu. Pencere ve kapı üreticisi yaklaşık 150 katılımcının yer aldığı 2022 Pencere & Kapı Üreticileri Sektör Buluşması'nda gerçekleşen akşam yemeği, katılım belgesi ve hediye takdiminin ardından sona erdi.

YOLCULUĞUMUZ DEVAM EDİYOR 
24 Ocak'ta Sakarya'da gerçkleşen sektör buluşmasının ardından yolculuğumuz, 25 Ocak Bursa Crowne Plaza Otel  ve 26 Ocak İzmir Wyndham Grand Otel'de gerçekleşen etkinliklerle devam etti. 

Sosyal Medyada Paylaş;
İlk Durağımız Sakarya!

Diğer Haberler

Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım
Vorne Kaplama ile Uzun Ömürlü Sorunsuz Kullanım

Vorne, üretime başladığı ilk yıllardan itibaren ürettiği aksesuarların yüzey kaplama işlemlerini kendi bünyesinde yaparak, yüzey kalitesine verdiği önemi sektöre göstermiştir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeyle, yüzey işlemleri konusunda uzmanlaşmış ve sektörde haklı bir yer edinmiştir.

Devamını Oku
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın
VORNE “Akıllı Sürme Sistemi” ile Kontrolü Ele Alın

VORNE AR-GE Faaliyetleri kapsamında geliştirilen Otomatik Kaldır-Sür sistemi ile kapınızı tek tuşla açıp-kapayabilir, güvenlikli havalandırma moduna alınabilinir veya istediğiniz mesafede açık kalmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!
Gelenek Değişmedi! İhracatın Metalik Yıldızı VORNE!

VORNE, İDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) 2020 Yılı En Başarılı İhracatçıları, Hırdavat Sektörü Kapı Pencere Cephe Aksesuarları Kategorisinde 1. oldu.

Devamını Oku
Abonelik E-Bülten

Firmamız ve Ürünlerimizden Haberdar olmak için E-Bülten sistemimize kayıt olun!

Kariyer

Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
VORNE’deki kariyer fırsatlarını incelemek ve aramıza katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak güncel iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.